MSR Galanta

Jedno z najočakávanejších rodeí a vrcholov našej jazdeckej sezóny 2013, majstrovstvá Slovenska,

ktoré sa konali na Silver Lake ranči v Galante 7.-8. septembra.

Vyrazli sme bojovať o cenné kovy so štyrmi našimi konmi

San Francisco Skip,Lucky Tari Starlight,Aeron Duck,Peppys Summer Star

V sobotu ráno sa rozbehla Engi s Tarim vo veľkom štýle,

Western Pleasure All Ages - 1. miesto ,Western Horsemanship All Ages - 1. miesto,Trail All Ages - 2. miesto.Poobede sa už pokračovalo na kravách, Peťo s Duckom spolu s Radom a hviezdou si odniesli v Trailer Loadingu 2. miesto, ďaľšia súťaž bola Team Sorting, kde Rado Peťo Dula a Braňo Šablatúra potvrdili formu a odniesli si 1. miesto, Engi s Franciscom, Peťo s Duckom a Rado na hviezde tento krát bronzové 3. miesto. Engi s Peťom a Braňom na 5.mieste.

Tak nám krásne skončila sobota, úsmevy nám nechýbali, koníci šlapali výborne, diváci povzbudzovali a my sme sa išli pripravovať na nedeľu ráno :)

Začalo sa Ranch Sortingom, Engi na Franciscovi a Rado na hviezde 3. miesto, Rado na Franciscovi a Peťo na Duckovi 6.miesto,ďalej nasledoval Team penning v ktorom zabojovali Engi Peťo Dula a Braňo a vyhrali 1. miesto, Engo Peťo a Rado nakoniec až 5. miesto, v prvom kole sám prebehlo viac teliat ako bolo povolené, nasledovali Barely, Engi na Franciscovi konečné 5. miesto no určite sa nemá začo hambiť pri veľkej Slovenskej konkurencii, potom nás čakali už len lasovacie disciplíny na ktoré sme sa s Peťom a Engi veľmi tešili, prvý bol Ranch roping, kde Peťo s Duckom s dvoma platnými časmi 1. miesto, za nimi Engi na Franciscovi 2. miesto a Rado na hviezde 3. miesto, Team Ranch 13 na prvých troch medailových miestach krásny pocit :)

California Ranch Roping 1. miesto Rado s Franciscom a Peťo na Duckovi, 2. miesto Rado na hviezde a Engi s Franciscom :)

Celkovo sme si z Galanty ukradli 19. cenných kovov, Engi bola neoficiálne vyhlásená za kráľovnú majstrovstiev Slovenska lebo v drezúrnch,dobytkárskch,v bareloch a v lase bodovala ako sa dalo :) Bolo úžasné sledovať ako nám diváci fandili a povzbudzovali , bol to pre nás jeden s najkrajších víkendov v tomto roku. Počas celého ródea vládla rodinná atmosféra no adrenalín počas disciplín tam tiež bol, som rád, že sa na Slovensku stále posúvajú hranice výkonov, čo predviedli všetcia jazdci na MSR.

Prikladám foto, no hlavné fotky ešte len pribudnú :)