Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Chcete aby každý deň stál za to?

Priatelia chceli by sme sa Vám prihovoriť , nechceme zľahčovať túto situáciu ale aspoň sa navzájom trošku podporiť a pozrieť sa na to aj z inej strany. Nájsť si malé pozitíva, malé ciele niečo čo Vás urobí šťastným. 

Skúste sa teraz zamyslieť .... Bolo alebo je niečo čo ste chceli už dlho vyskúšať ale z nejakého dôvodu ste sa k tomu nedostali? Nebol na to čas? Nechcelo sa Vám? Možno práve teraz je tá chvíľa kedy môžete vaše sny a ciele zrealizovať. Či už sú malé alebo veľké.... Teraz sa môžete vzdelávať... Chceli ste sa naučiť po anglicky, nemecky, taliansky spravte to teraz ! Je veľa online kurzov, kníh, aplikácii nájdite si na to aspoň pól hodinku denne a uvidíte posun i keď malý ale verte pocit bude z toho úžasný. 

Začnite športovať! Toľko možností je, stačí prechádzka v prírode, bicykel , korčule, joga, jazdenie na koni :) .... neuvažujte iba o tom, spravte to teraz hneď, teraz máte čas na to aby ste sa venovali sami sebe. Stanovte si na každý deň cieľ napríklad ,,Dnes spravím 30 drepov´´ a spravte ich ,,Dnes si prečítam knihu ktorá ma niečo naučí´´ ,,Pozriem si film v angličtine´´ ,,Začnem deťom čítať každý večer rozprávku´´ 

Spravte niečo čo Vám robí radosť, nečakajte pretože deň bez cieľa a snov Vás neposunú ďalej.  Verte že každý deň bude krajší ak niečo urobíte pre seba a svojich blízkych. 

My Vám budeme veľmi držať palce, myslíme na Vás a posielame Vám veľa lásky a pozitívnej energie. 

Veríme že keď sa s Vami stretneme, poviete nám čo všetko ste spravili za tú dobu čo sme sa nevideli :)