Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Fašiangy s furmanskými pretekmi

Ranch13 otvára svoje brány pre najbúrlivejšie fašiangové oslavy, aké ste kedy zažili! Pridajte sa k nám na Ranch13 a zažite pravú fašiangovú pohodu v kruhu priateľov a rodiny.

Príďte zažiť nezabudnuteľný deň plný tradícií a zábavy na Ranch13! 

Pripravte sa na vzrušujúce furmanské preteky v hale, kde sa odvaha a zručnosť stretávajú v jedinečnom súboji! Sledujte, ako sa rozprúdi súťažný duch a fandite svojmu obľúbenému záprahu! 

V duchu tradícií sa na mnohých miestach Slovenska konajú veľmi obľúbené furmanské preteky a inak tomu nebude ani u nás v Antonstálskej doline na RANCH13.

Hlavnou myšlienkou podujatia je ukázať návštevníkom náročnú prácu koní a furmanov v lese. Pridajte sa k davu fanúšikov a povzbudzujte svojich favoritov!

A keď už budete mať dosť napätia z pretekov, čakajú na vás zabíjačkové špeciality, ktoré vám rozpália chuťové poháriky. Doprajte si tradičné pochúťky, ktoré sú srdcom fašiangovej hostiny a to všetko pripravené podľa starých receptov!

Nezabudnite si tiež prehliadnuť rôzne stánky s remeselnými výrobkami. Nájdete tu originálne kúsky, ktoré sú nielen krásne, ale aj plné príbehov a umu našich remeselníkov. 

Už teraz sa môžete tešiť na nezabudnuteľnú atmosféru, výborné jedlo a pravú slovenskú pohostinnosť.

Ak sa chcete zúčastniť akcie s predajom výrobkov Info TU

 

Vstupné dospelý 5€ a deti nad 6 rokov 3€.